Nasz zespół

Obrazek Radosław Dzido
Właściciel / Serwisant

Radosław Dzido

Zainteresowanie informatyką było u mnie od bardzo dawna. Kiedy kupiłem pierwszy komputer robiłem z nim różne cuda, naprawy i rozbudowy a później wieloletnia praca w branży IT. Rodzina, znajomi, znajomi znajomych zwracali się do mnie aby pomóc im w problemie z komputerem czy telefonem - po naprawie namawiali mnie abym robił to zawodowo. Miałem ich już dość! Za ich namową powstało IT Clinic z czego jestem bardzo zadowolony bo to co zaczęło się hobbystycznie obecnie wykonuję z pasją zawodowo :)

Obrazek Kasia Lisicka
Infolinia / Marketing

Kasia Lisicka

Reprezentuję IT Clinic po przez telefoniczny kontakt z Klientami oraz marketing. Moim zadaniem jest przyjmowanie zgłoszeń naprawy oraz skuteczne dotarcie do nowych Klientów z informacją, że to właśnie my jesteśmy w pobliżu i naprawimy ich ukochany ale uszkodzony komputer, laptop, tablet czy telefon. Klienci biznesowi otrzymują ode mnie pakiet informacji wraz z propozycją współpracy na zasadach outsourcingu - mogą mieć stałą opiekę informatyka bez zatrudniania go na kosztowny etat. Wilk syty i owca cała ;)

Obrazek Piotr Zych
Serwisant

Piotr Zych

Moim zadaniem jest udzielać najlepszej obsługi informatycznej jaka jest możliwa stacjonarnie w naszym Serwisie oraz Klientom biznesowym w ich biurach, pracowniach, sklepach czy magazynach. Konkretniej zajmuję się wszelkimi naprawami komputerów i laptopów. Uwielbiam moment gdy Klient odbiera swój sprzęt i mówi: "Panie, to nie mój laptop/komputer! Mój działał wolniej, grzał się i był cały zaniedbany..." :)

Wszyscy jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu - sprawdź szczegóły w zakładce Kontakt.

Jak to robimy?

Zapewnimy Tobie oraz Twojej firmie bardzo dobrą obsługę w zakresie informatyki poczynając od napraw i doradzania a kończąc na innych (często nietypowych) zleceniach IT. Jako zespół jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na współpracę.

Zapewne nie jednokrotnie przytrafiła Ci się awaria laptopa czy telefonu... W takim przypadku zapraszamy do IT Clinic czyli idealnego miejsca dla Twojego sprzętu :) Na początek za darmo zdiagnozujemy usterkę, wycenimy naprawę i wskażemy długość udzielonej gwarancji. Dopiero teraz zdecydujesz czy zgadzasz się na naprawę. W trakcie realizacji będziemy na bieżąco informować Cię za pomocą naszego systemu online o przebiegu naprawy. Po zakończeniu zaproponujemy wszystkie możliwe formy płatności - tak dla Twojej wygody. Na maila otrzymasz protokół naprawy wraz z gwarancją.
Nie musisz przychodzić do nas aby wycenić naprawę - możesz wygodnie ze swojego fotela skorzystać z infolinii lub formularza online.
Skoro można komfortowo ze swojego fotelu, kanapy czy biura zadzwonić do serwisu ws. wyceny naprawy to co powiesz na dogodną wysyłkę laptopa lub telefonu kurierem? Nasz kurier z dowolnego miejsca w Polsce odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt w celu szybkiego dostarczenia do serwisu.

Skąd pomysł na serwis komputerów i telefonów? Przeczytajcie :)

Najpierw w wieku szkolnym była fascynacja własnym pierwszym komputerem oraz doradzaniem i naprawianiem komputerów znajomym z najbliższej okolicy oraz rodzinie. Swoją zawodową przygodę z serwisowaniem komputerów rozpocząłem w 2002 r. dla firm. Były to wszelkie naprawy komputerów, budowanie stron internetowych i inne działania związane z IT. W tym samym okresie hobbystycznie naprawiałem telefony i komputery znajomym. Jednak rozrosło się to na tyle, że nie dało się tego robić w domu. Klienci z polecenia czyli znajomi znajomych, zaczęli zgłaszać się w różne dni i o dziwnych porach po naprawę telefonów i komputerów: - Dzień dobry. Ja z polecenia Adama :)
To było oczywiście wspaniałe - prócz wizyt o 22:00... ;)
Dość! ;) Po własnych przemyśleniach oraz namowach tychże znajomych powstało IT Clinic - serwis komputerów i telefonów z czego jestem bardzo zadowolony.

Od 2016 roku prowadzimy serwis stacjonarny przy Elbląskiej 10, na Żoliborzu w Warszawie. Po wejściu do serwisu ukazuje się przestronne i wygodne biuro - w szczególności dla Klientów, którzy mają tu swoją kanapę, na której mogą poczekać w kolejce do serwisanta. A gdy już do niego dotrą znów spoczną na fotelach aby móc komfortowo opowiedzieć o problemie z laptopem, telefonem lub odebrać sprzęt po naprawie.
W drugim pomieszczeniu znajduje się zaplecze informatyczne gdzie dokonujemy większość napraw. Fajne jest to, że naprawy dokonywane są też na głównej sali gdzie można podejrzeć naszą pracę. Wielokrotnie Klienci podziwiają wnętrza laptopów, komputerów, telefonów i tabletów leżących na stole serwisowym. Jesteśmy dumni, że możemy pokazać naszą pracę na żywo.

O naszej pracy piszą Klienci

Nasi Klienci wspominają o tym w swoich komentarzach zamieszczanych w naszej wizytówce: "Polecam! Bardzo miła, sprawna i fachowa obsługa. Zachwycony był szczególnie mój 6 letni syn - mógł zajrzeć do środka rozkręcanego laptopa i dowiedzieć się, co znajduje się w środku (a na pożegnanie dostał pękniętą ramkę, która była wymieniana na nową - zrobił z niej w domu lądowisko dla helikoptera). Słowem: serwis - ideał :-)".

Albo i taka recenzja z fanpega choć nieco skrócona: "Skuszony poleceniem na jednej z facebookowej grup elektronicznych, oddałem im urządzenie do naprawy. (...) Wystrój zakładu lekko chaotyczny ale jest to "bałagan twórczy" - widać, że mają ruch w interesie. (...) Powiadomienia o przyjęciu urządzenia i o odbiorze przychodzą błyskawicznie na emaila i SMSem. Robotę wykonali szybko, za rozsądne pieniądze, a dodatkowo nadprogramowo skręcili urządzenie do kupy (chociaż to już miałem zrobić sam). Życzę innym serwisom, nie tylko elektronicznym, takiego pozytywnego i profesjonalnego podejścia do klienta. Brawo, panowie!"

Ale to tylko nasz krótki opis - sprawdź jak na bieżąco oceniają i wyrażają swoje odczucia Klienci, którzy skorzystali z naszych usług bezpośrednio w naszej elektronicznej wizytówce Google lub poniżej na tej stronie :)

Zapraszam na nasz fanpage do wywiadu radiowego, w którym posłuchacie o pracy naszego serwisu komputerowego, pt. "Serwisant elektroniki. Jak pracują lekarze sprzętu?".

---
Zapraszam - Twój lokalny serwis komputerów i telefonów :)
Radosław Dzido - Właściciel marki IT Clinic

Opinie i oceny od Klientów pozostawione w naszej internetowej wizytówce

Czy wiesz, że większość osób szuka zaufanego serwisu IT na podstawie opinii pozostawionych przez innych w internecie?
Jeśli jesteś po wizycie prosimy o pozostawienie opinii, która zapewne będzie pomocna dla innych przy wyborze naszego serwisu komputerowego - Dziękujemy :)

5-cio gwiazdkowy serwis komputerowy naprawa laptopów tabletów telefonów Warszawa Żoliborz

Znaleźliśmy również inne miejsca gdzie Klienci wyrażają swoje opinie o serwisie IT Clinic (prócz powyższej naszej oficjalnej wizytówki) po naprawie telefonów lub komputerów - zachęcamy do sprawdzenia i pozostawienia swojej oceny.
Lista miejsc:
Oferteo, PanoramaFirm, BiznesFinder, pkt, zumi, Aleo, GoWork.

Opinie i oceny pochodzą z internetowej wizytówki Google naszego serwisu IT Clinic. Pisownia oryginalna.

IT CLINIC IconIT CLINIC

Elbląska 10 wejście od podwórka, Warszawa

4,9 164 reviews

 • Avatar Łukasz ★★★★★ 2 miesiące temu
  Zdecydowanie polecam! Naprawiłem tu 2 telefony, z czego jeden był trudnym przypadkiem z dużym prawdopodobieństwem, że podczas operacji wymiany zostanie uszkodzony inny element. Panowie jednak poradzili sobie nie dość, że skutecznie, to w dodatku szybko. Ponadto miła i fachowa obsługa. Jeszcze tu wrócę :)
 • Avatar Mroczny Bolek ☆☆☆☆ 4 miesiące temu
  Zdecydowanie ODRADZAM!!!Miesiąc temu oddałem komputer do naprawy z uszkodzoną płytą główną.Pierwszego dnia zostałem poinformowany że naprawa może trwać od 3 do 7 dni co było dla mnie jasne i zrozumiałe.Podczas oddawania komputera wspomniałem że nic się nie stanie jeśli oddadzą mi naprawiony nawet za 10 dni ponieważ w między czasie może mnie nie być w Warszawie.Z czystej ciekawości sprawdzałem postępy naprawy na stronie i przez całe 10 dni postępy wynosiły 0%!W międzyczasie nikt do mnie nie zadzwonił więc postanowiłem się z nimi skontaktować.Odebrała miła Pani która obiecała mi że następnego dnia zostanie mi zaproponowana oferta.Cały dzień czekałem pod telefonem i nic...Dziś jest 28 lipca...Komputery oddałem 27 czerwca...Nie zostałem w żaden sposób poinformowany dlaczego czas naprawy przekroczył ten obiecany oraz kiedy będę mógł go odebrać...Żeby nie być gołosłownym załączam zdjęcie na stronie ITClinick, które przedstawią tą żenade...
 • Avatar Norbert Paska ☆☆☆☆ 3 miesiące temu
  Po pierwszym dobrym wrażeniu, brak odpowiedzi na maile, mówienie przez telefon, że części są już zamówione i brak informacji przez kolejne dni, jak przebiega zamówienie. Dużo obiecanek (zorientujemy się w sprawie i oddzwonimy), ale niestety PRZEZ 3 TYGODNIE nic nie zostało naprawione. Absolutny brak profesjonalizmu.
 • Avatar Ewelina Pichet ★★★★★ 4 miesiące temu
  Bardzo sympatyczna i sprawna obsługa! U mnie chodziło o wymianę złącza w laptopie do ładowania. Nie było możliwości naładowania komputera ładowarką. Jak się okazało, złącze uległo uszkodzeniu, co zostało stwierdzone na miejscu i pokazano mi, co jest uszkodzone i jakie są możliwości naprawy. Przy mnie Pan zamówił część podlegającą wymianie, zostałam od razu poinformowana o kosztach naprawy. Miłe zaskoczenie, że otrzymuje się link na SMS i maila do statusu naprawy, a dodatkowo informację na SMS o sprzęcie gotowym do odbioru. A, i jeszcze 12 miesięcy gwarancji na naprawę. Laptop przy tym został mi oddany pięknie wyczyszczony, wyglądał jak nowy:) POLECAM!
 • Avatar Xcom X ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Wszystko ok. Szybko i sprawnie, telefon naprawiono za ustalona z góry cenę.
 • Avatar Jakub Gm ☆☆☆☆ tydzień temu
  Diagnozowanie zepsutego laptopa trwało ponad tydzień, kiedy to nikt się do mnie nie odezwał ani nie umieścił żadnej informacji w systemie, którym się chwalą, że można tam sprawdzić postępy. Po kilku telefonach, w tym nieodebranych, zostałem poinformowany, że laptop został naprawiony i podano cenę. Zgodnie z tym co mówili najpierw powinienem być po diagnozie poinformowany o cenie i móc się zgodzić na naprawę lub odmówić. Po odbiorze laptop chwilę podziałał jednak zaraz problem wrócił i oddałem go na reklamacji. Tym razem był tam miesiąc. Oczywiście internetowy system powiadomień znowu nie działał. W rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany, że odesłali laptop do diagnozy u podwykonawcy zajmującego się stricte płytami głównymi. Poczekałem zatem jeszcze jakiś czas. Przy odbiorze laptopa okazało się, że wprowadzili mnie w błąd, bo nie odsyłali go do nikogo, a zrobili jedynie tą samą naprawę co wcześniej (po której laptop działał tylko przez chwilę). Odebrany laptop nie miał nawet dokręconych śrubek, a kilka wypadło podczas transportu. Po pewnym czasie znów przestał działać, ale wybrałem wtedy inny serwis. Nie polecam.
 • Avatar MonikaK Wasilewska ★★★★★ miesiąc temu
  Zaniosłam dogorywającego ASUSa rocznik 2013. Wskrzesili, mimo iż nie obyło się bez walki. Dziękuję za tę walkę, sympatyczną obsługę, gapowe oraz wyjaśnienie spraw spoza mojej strefy komfortu w sposób wystarczająco zrozumiały. Polecam ten serwis.
 • Avatar Anna Januszewska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Polecam! Bardzo miła, sprawna i fachowa obsługa. Zachwycony był szczególnie mój 6 letni syn - mógł zajrzeć do środka rozkręcanego laptopa i dowiedzieć się, co znajduje się w środku (a na pożegnanie dostał pękniętą ramkę, która była wymieniana na nową - zrobił z niej w domu lądowisko dla helikoptera). Słowem: serwis - ideał :-)
 • Avatar Magda Lena ★★★★★ 2 miesiące temu
  Zdecydowanie polecam! Szybko i rzetelnie, a obsługa pomocna, miła i profesjonalna. Wszystkie informacje dotyczące zlecenia przesyłane niezwłocznie drogą SMS. Można płacić kartą, co niestety nie jest standardem w większości takich miejsc. Komputer oraz drukarka naprawione i działają teraz bez zarzutów. Dodatkowy plus - w tym miejscu można odebrać paczki InPost.
 • Avatar Dominik Wojcik ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo profesjonalne podejście, zlecałem czyszczenie układu chłodzenia i wymianę pasty termoprzewodzącej w moim laptopie. Cena znana z góry, w przypadku znalezienia jakiegoś defektu (w moim przypadku nadpalona kostka wewnątrz obudowy) otrzymuje się telefon czy zamawiać stosowne części i od razu wymieniać czy też nie.
  Laptop dostałem ładnie wyczyszczony z możliwością sprawdzenia na miejscu czy wszystko działa - duuuuży plus za możliwość odbioru laptopa po godzinach otwarcia serwisu (zależało mi na szybkim odebraniu komputera).
  Podsumowując - bardzo polecam!
 • Avatar Agnieszka Krassowska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Profesjonalnie i bardzo miło...Polecam z czystym sumieniem...W dniu dzisiejszym pomoc z telefonem była dla mnie bezcenna...Dziękuję Bardzo Agnieszka...
 • Avatar Maja Olszewska ★★★★★ miesiąc temu
  Super obsługa, Pani mi bardzo pomogła z telefonem. Na pewno tu wrócę! ❤
 • Avatar Michał Jacoszek ★★★★★ 3 miesiące temu
  Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Chciałbym przy tym podkreślić następujące czynniki:
  - zaangażowanie (problem, z którym się zgłosiłem okazał się niebanalny, a mimo to usterka została naprawiona);
  - stosunkowo krótki czas realizacji naprawy;
  - ogólne podejście do klienta (dużym atutem jest przy tym system do obsługi zlecenia);
  - naprawdę rozsądna cena.
  Podsumowując, zdecydowanie polecam.
 • Avatar Aurelia C ★★★★★ 2 miesiące temu
  Mój laptop przestał reagować na włączanie i z duszą na ramieniu zanioslam laptopa do IT Clinic. Cieszę się bo po paru dniach laptop wrócił działający no i do tego lokalizacja to Żoliborz - kolejny plus :) Cena przyjemna. Polecam!
 • Avatar Tomasz Rozbicki ★★★★★ miesiąc temu
  Polecam. Wymieniałem ekran w Pixelu 2 XL u Pana z IT CLINIC i wszystko działa dobrze. Z czyszczeniem laptopa (po zalaniu klawiatury) nie udało się wiele zrobić, ale też nie było opłaty za usługę. Jak tylko zdecyduje się na wymianę klawiatury to w IT CLINIC. Zasłużone 5 gwiazdek. Dziękuję :)
 • Avatar Nika 2020 ★★★★★ 3 miesiące temu
  Zaniosłam dogorywającego ASUSa rocznik 2013. Wskrzesili, mimo iż nie obyło się bez walki. Dziękuję za tę walkę, sympatyczną obsługę, gapowe oraz wyjaśnienie spraw spoza mojej strefy komfortu w sposób wystarczająco zrozumiały. Polecam ten serwis.
 • Avatar Radziowy ★★★★★ 3 miesiące temu
  Super! Szybko naprawili mój telefon. Diagnostyka jest za free więc nie ma ryzyka, że wpędzimy się w koszta i zostaniemy z niczym.
 • Avatar Karol Rapski ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Profesjonalna , sympatyczna obsługa. Doskonały kontakt drogą mailową.
  Gorąco polecam ten serwis :)
 • Avatar Dominik P. ★★★★★ miesiąc temu
  Wymiana klawiatury w laptopie, czyszczenie ukladu chlodzenia oraz wymiana tasmy termo zrobiona w atrakcyjnej cenie w porownaniu z innymi serwisami i co najwazniejsze w ustalonym terminie (komputer sluzy mi do pracy). Polecam!
 • Avatar Ewa Rudzińska ★★★★★ miesiąc temu
  Zdecydowanie polecam firmę. Bardzo dobry kontakt, na bieżąco podawane informacje dotyczące naprawy i przystępna cena usługi. Z pewnością będę stałą klientką w razie potrzeby.
 • Avatar Olena Krajewska ★★★★★ miesiąc temu
  Miło i profesjonalnie. Mój laptop został naprawiony "od ręki", dzięki czemu mogę cieszyć się urlopem!!!! Jeszcze raz dziękuję!
 • Avatar Ewa Ostrowska-Janiszek ★★★★★ 3 miesiące temu
  Właśnie dzisiaj późnym popołudniem o mały włos, a doprowadziłabym do rozwodu, na skutek nieudanej próby przeniesienia zdjęć z nowego iphona męża na mój laptop. Skutkiem moich działań skasowałam wszystkie pieczołowicie wprowadzone dane do telefonu. Ale z pomocą przyszedł mi miły Pan z IT Clinic, który od ręki i bardzo profesjonalnie przywrócił wszystkie dane w telefonie i skutecznie wyciszył emocje męża. Polecamy ten serwis wszystkim, którzy potrzebują szybkiej i profesjonalnej naprawy sprzętu IT i ukojenia nadszarpnietych nerwów.uratowana Ewa
 • Avatar Jerzy Bartoszewicz ★★★★★ miesiąc temu
  Profesjonalna, miła, kompetentna i wyrozumiała obsługa. Wszystko załatwione od ręki. Polecam!
 • Avatar Malwina Piaskowska ★★★★★ 4 miesiące temu
  Bardzo profesjonalny serwis i miła obsługa. Duży plus: nie zostałam zobowiązana do zapłaty opłaty za samo sprawdzenie sprzętu!
 • Avatar Julka Wiśniewska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Bardzo miła obsługa, bardzo szybko i bardzo dobrze wykonana usługa. Bardzo polecam
 • Avatar Krzysztof Bartnik ★★★★★ 4 miesiące temu
  Podstawowa diagnostyka dostępna „od ręki”, darmowa wycena usterki oraz profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolonym klientem i zdecydowanie mogę polecić ten serwis wszystkim zainteresowanym.
 • Avatar Ania Szczepanska ★★★★★ 2 miesiące temu
  Naprawa wykonana terminowo i fachowo w przystępnej cenie. Polecam wszystkim.
 • Avatar Ida Szaniawska ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo profesjonalnie- znowu. :)Ufam i podzielam filozofię- jakosc sie zawsze obroni. Tak wlasnie tutaj jest. Szybko, dokladnie, uczciwie i w dobrej cenie. Szczerze polecam!
 • Avatar Daniel Budnicki ★★★★ 6 miesięcy temu
  Serwis jak najbardziej na plus, dobry kontakt z klientem, fajny bajer w postaci śledzenia online swojego zlecenia, powiadomienia SMS. Czuć, że panowie pozostają w kontakcie ;) naprawa mojego laptopa przebiegła sprawnie, jednak nadal mam problemy z systemem, mimo cofnięcia się do win8 i zapewnienia, że będzie to lepsze rozwiązanie niż pozostanie przy win10 to system nie działa poprawnie przez co musiałem spędzić trochę czasu na doprowadzenie laptopa do pełnej sprawności. Mimo to polecam i sam będę korzystał z tego serwisu.
 • Avatar Marek Pasztaleniec ★★★★★ 6 miesięcy temu
  Wrażenie jakbym się spotkał ze znajomym. Uprzejmie, kompetentnie; służą pomocą i poradą. Bez nastawienia wyłącznie na zysk. Przy najbliższej okazji pójdę tylko do IT Clinic. Bardzo polecam.
 • Avatar Imię Nazwisko ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Szybka diagnoza, uczciwe podejście do klienta, darmowa diagnostyka a także bardzo uprzejma obsługa. Polecam to miejsce.
 • Avatar Marek Kozłowski ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Wiem,że zabrzmi to jak laurka, ale tak było i jest. Trafiłem tam zupełnie przypadkowo, gdy odbierałem paczkę z In Post. Po krótkiej rozmowie i kilku dniach, zaniosłem laptopa do naprawy. Laptop oczywiście został naprawiony, ale cała reszta jest z innej planety. Pełna informacja o przebiegu naprawy, szybki kontakt telefoniczny i mailowy. Po prostu kosmos. No i wiedza oraz sposób obsługi klienta. Kolejny kosmos. Żeby za bardzo się nie rozwodzić. Bardzo polecam ten serwis. Naprawdę warto. Ja na pewno z niego będę korzystał i mówił znajomym, że jest takie miejsce, gdzie chcą ci pomóc a nie naciągnąć na kasę. Jeszcze raz polecam
 • Avatar Kraina OZ ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalnie i uczciwie. Wszystko konsultowane z klientem. Informacja wysyłana smsem na każdym etapie realizacji serwisu. Możliwość śledzenia pracy serwisu pod indywidualnym linkiem. Bardzo dobry kontakt z serwisem. Polecamy.
 • Avatar Magdalena Dobrzyńska ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Godna podziwu uczciwość pracowników sklepu, sprawna realizacja. 5/5 :)
 • Avatar Włodzimierz Chudy ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Oddałem do naprawy Tablet Samsung SM-T819. Pomimo, że konieczne było odklejenie ekranu (co wiąże się z ryzykiem jego uszkodzenia) naprawa została wykonana pomyślnie, w ten sam dzień i po przystępnej cenie. Zdecydowanie mogę polecić wszystkim Firmę IT CLINIC by korzystali z jej usług naprawy sprzętu IT.
 • Avatar Paulina Monika ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Zgubiony telefon w można powiedzieć beznadziejnym miejscu został odnaleziony dzięki pomocy tych panów. Namierzony praktycznie co do metra. Gorąco polecam !
 • Avatar Piotr Zych ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Polecam ten serwis, panowie znają się na rzeczy i co najważniejsze nie naciągają i proponują optymalne rozwiązania a nie tylko wymienić na nowe i z głowy. O postępach prac informowany byłem na bieżąco.
 • Avatar Wojtek Głuchowski ★★★★★ 7 miesięcy temu
  NOKIA LUMIA 920Naprawa gniazda karty SIM. Szybko i bez zbędnych ceregieli. Właściwie usługa wykonana "z dnia na dzień". Dobry kontakt z Firmą zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Polecam!
 • Avatar Krystian Pomorski ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Szybka i fachowa obsługa, pełen profesjonalizm. Przyszedłem z polecenia i to była bardzo dobra decyzja!
 • Avatar Paweł B. ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Usługa na najwyższym poziomie - telefon z opisem usterki, wyceną i pytaniem czy robimy. Zrobione w terminie i po pół roku działa bez zarzutu. :)Przy okazji ODRADZAM WSZYSTKIM LAPTOPMARKET przy Popiełuszki. Poczytajcie ich negatywne komentarze, tam jest dużo więcej prawdy. Nawet nie nieście tam (do Laptopmarket) żadnego droższego sprzętu, bo szkoda...
 • Avatar didadej ★★★★★ 4 miesiące temu
  Pomoc tu i TERAZ, najlepsi! Gorąco polecam :)
 • Avatar Jacek Borowicz ★★★★★ 8 miesięcy temu
  wymiana ekranu iPada w ciągu jednego dnia. doskonały kontakt, szybka i profesjonalna naprawa. polecam
 • Avatar Justyna Donna ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Rewelacyjna obsługa, bardzo miła, rzeczowa i pomocna. Z pewnością jeszcze tu wrócę :)
 • Avatar Gabi Lishka ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Serdecznie polecam. Kompetentna, szybka i okazyjna w cenie pomoc. Bardzo uprzejmi pracownicy. Słowem- świetne sąsiedztwo
 • Avatar Raf B ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Bardzo pozytywna atmosfera i fachowa pomoc. Zdecydowanie polecam. Telefon naprawiony w bardzo ładny sposób (mam porównanie niestety do innych serwisów).
 • Avatar Margcjbcjnxhnvgukc Siemaneczko Sin ★★★★ 2 miesiące temu
  Darmowa diagnostyka
 • Avatar Jasiek Szeloch ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Mój telefon został naprawiony w krótkim czasie, polecam.
 • Avatar Adam Caplewski ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Gorąco polecam! Świetna obsługa, profesjonalna naprawa i atrakcyjna cena!
 • Avatar Katarzyna Żelaska ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Dziękuje i polecam.
 • Avatar Bogdan Bozyczko ★★★★★ rok temu
  W dniu 2018-11-21 oddałem telefon do naprawy. W firmie spotkałem się z bardzo miłą obsługą w trakcie przekazywania telefonu. Telefon został naprawiony błyskawicznie. O naprawie zostałem poinformowany telefonicznie przez Panią bardzo sympatycznie. Cena naprawy ok.Do tego otrzymałem jeszcze gwarancję na prawidłowe działanie telefonu.Jestem bardzo zadowolony z naprawy i personelu Firmy i z czystym sumieniem ją polecam.
 • Avatar IPS Wyd ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Bardzo bardzo polecam. Wspaniała obsługa klienta i kontakt. Naprawiałam telefon, działa świetnie, planuje jeszcze oddać tam laptopa. Wszystko bardzo Ok.
 • Avatar Magdalena Pawlak ★★★★★ 4 miesiące temu
  Serdecznie polecam serwis IT CLINIC. Miła i fachowa obsługa.
 • Avatar Karolcia 191666 ★★★★★ rok temu
  Jestem bardzo zadowolona z naprapraey telefonu oraz tabletu. Serwis super, obsługa miła i kulturalną. Szybka naprawa oraz przystępne ceny. Polecam z całego serca 💗 Urządzenia działają jak nowe 👌 👍
 • Avatar Artur Rostkowski ★★★★★ rok temu
  Zawsze można na nich liczyć. Pomogli z komputerami i telefonami całej rodziny - miła i fachowa obsługa.
 • Avatar Marcin Bokszczanin ★★★★★ 2 miesiące temu
  Miło, sprawnie i tanio. No i skutecznie
 • Avatar Anna Kachniarz ★★★★★ rok temu
  Bardzo profesjonalny serwis. IT Clinic było ze mną w stałym kontakcie i pracownicy bardzo starannie wykonywali swoją pracę. Polecam!
 • Avatar Marcin Riege ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Bardzo uprzejma i fachowa obsługa klienta.Polecam!
 • Avatar Katarzyna Kowalczyk ★★★★★ rok temu
  Szybka i profesjonalna obsługa. Korzystalam 2 razy. Zalany telefon i "spadnięty" laptop udało się uratować i to nie za miliony monet ;) Polecam!
 • Avatar Aleksander Małyszczycki ★★★★★ rok temu
  Szybko, fachowo i w dobrej cenie. Można szczerze polecić!
 • Avatar marcin gawlik ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Tanio i solidnie. Polecam!
 • Avatar Tomasz Łucjan ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybka wycena i szybka realizacja.Polecam
 • Avatar Jaga Mizialska ★★★★★ 4 miesiące temu
  Świetne miejsce, profesjonalna i przemiła obsługa. Polecam każdemu!
 • Avatar Sylwia Koczara ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Profesjonalnie, szybko, sympatycznie i nie drogo! Polecam!
 • Avatar Weronika Jejno ★★★★★ rok temu
  Fachowa obsługa, panowie ewidentnie znają się na rzeczy. Ostatnio oddawałam laptopa do naprawy serwis przebiegł szybko, bez komplikacji. Poprzednim razem oddawałam telefon także byłam zadowolona z obsługi. Przy następnym wypadku także skorzystam z usług IT Clinic.
 • Avatar Małgorzata Malinowska ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam.
 • Avatar Łukasz Sznajder ★★★★★ rok temu
  Fachowa i miła obsługa. Gwarancja dobrze wykonanej roboty.
 • Avatar Tomasz ★★★★★ rok temu
  Również polecam Pana Radka, sprawnie, rzeczowo i profesjonalne. :)
 • Avatar Przemyslaw Grabek ★★★★★ rok temu
  Szybka diagnoza problemu, bez naciagania. POLECAM
 • Avatar Bartosz Romaniuk ★★★★★ rok temu
  5 gwiazdek za uczciwość, darmową diagnostykę i uprzejmą obsługę. Polecam
 • Avatar Rafał Lewandowski ★★★★ 8 miesięcy temu
  Naprawili to co uznałem za trupa. Polecam
 • Avatar G. R. ★★★★★ 8 miesięcy temu
  Szybko, prefesjonalnie. Polecam. Przystępne ceny.
 • Avatar lll ppp ★★★★★ 7 miesięcy temu
  Świetna obsługa. Polecam
 • Avatar Tadeusz Blaszkowski ★★★★★ rok temu
  Moja ocena efektywności i skuteczności działania przy wykonaniu prac związanych z uzyskaniem łączy mojego laptopa z nowym smartfonem, czego nie chcieli się podjąć inni serwisanci, osiąga najwyższe wyniki. Późniejsze podpowiedzi telefoniczne związane z moimi niepewnościami działań były dokładne i zrozumiałe udzielane z dużą życzliwością. Z całkowitą pewnością mogę tę firmę reklamować znajomym.
 • Avatar Katarzyna Miskiewicz ★★★★★ rok temu
  przyczyna awarii telefonu określona szybko, konkretna propozycja rozwiązania problemu, dobra cena usługi - polecam
 • Avatar Qlaudyna De ★★★★★ rok temu
  Jeżeli jeszcze kiedyś utopię lub rozbiję telefon na pewno oddam go do IT Clinic. Bardzo dziękuję za przywrócenie mojego Samsunga do żywych i za wspaniałe podejście do klienta. :)
 • Avatar Janusz Tucholski ★★★★★ rok temu
  3. Kolejna wizyta Pana Radka odniosła sukces. Tym razem moje wifi zaniemogło ale problem został rozwiązany - internet działa :)2. Po raz kolejny udało się naprawić ciężko chorego laptopa :) 1. Każdy mój komputer jest na ogół sprawny ale gdy już zawiedzie zawsze uzyskuje szybką, niezawodną i solidną pomoc. Ważnym szczegółem serwisu jest szybki dojazd do domu o każdej porze. Polecamy.
 • Avatar Agnieszka Pyrka ★★★★★ rok temu
  Profesjonalny ,rzetelny ,szybki serwis . Jeżeli chodzi o elektronikę jestem kompletnym laikiem ,zaniosłam laptopa z wada . Po krótkim czasie otrzymałam wiadomosc z diagnoza,wyjaśnieniem usterki pomimo mojego braku wiedzy zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie zostało mi wszystko pieknie wytłumaczone. Zdecydowanie Polecam każdemu !
 • Avatar Dorota Sac ★★★★★ rok temu
  Świetna, fachowa obsługa. Wymiana potłuczonego w drobny mak ekranu dotykowego w telefonie mojej córki odbyła się od ręki. I chociaż nie obyło się bez komplikacji, cała operacja zakończyła się sukcesem. Ukochany iPhone mojego dziecka wygląda jak nowy. Gorąco polecam Serwis IT Clinic.
 • Avatar Daniel Krol ★★★★★ rok temu
  Znakomity kontakt. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam.
 • Avatar Paweł Z ★★★★★ rok temu
  Laptop po czyszczeniu chłodzenia śmiga jak nowy :) Jest cichszy i nie spowalnia. To nie pierwsza ale i nie ostatnia moja wizyta :)
 • Avatar k B ★★★★★ rok temu
  Gorąco polecam !!! Naprawa komputera bardzo szybka, niemal od ręki i co ważne TANIA, ponadto miła i zawsze uśmiechnięta obsługa. REKOMENDUJE w 100%
 • Avatar kasia lisicka ★★★★★ rok temu
  😄 Moja ukochana Xperia uratowana po solidnym zalaniu. Mój BOHATER 😄
 • Avatar Michal Wilczynski ★★★★★ rok temu
  Zamówiłem czyszczenie układu chłodzenia z wymianą pasty w laptopie Samsung RF11. Poprosiłem też o sklejenie popękanego plastiku przy zawiasie. Pan sprawdził też baterię 3V podtrzymującą datę i godzinę (laptop ma ponad 6 lat). Teraz temperatury na procesorze są znacznie niższe i laptop się nie wyłącza. Plastiki zostały sklejone i wyglądają dobrze. Pozdrawiam,
 • Avatar Marcin S ★★★★★ rok temu
  Wymiana gniazda zasilania w Galaxy tab 4 - szybko (dzień roboczy), sprawnie (powiadomienia sms) i do tego z miłą obsługą. W razie kolejnych kłopotów ze sprzętem, ja tam wrócę. Polecam.
 • Avatar Patryk Czerniejewski ★★★★★ rok temu
  Usterka została naprawiona w trybie natychmiastowym i nawet nie chciano ode mnie pieniążków za naprawę, z racji tego, iż była to niewielka usterka. Polecam z całego serca i już wiem, gdzie będę się kierować w przypadku jakichkolwiek "pecetowych" problemów! :)
 • Avatar Beata ★★★★★ rok temu
  profesjonalna, solidna i szybka obsługa. Po naprawie komputer śmiga jak nowy!
 • Avatar Magda Kłęk ★★★★★ rok temu
  Bardzo dziękuję . Solidna firma warto zostawić tu swòj sprzęt. Dziękuję. No i dzisiaj te pączki mmmmm
 • Avatar Łukasz Nowosielski ★★★★★ rok temu
  Profesjonalna fachowa obsługa polecam pan sie zna na rzeczy ceny bardzo przystępne
 • Avatar Ewelina Wegner ★★★★★ rok temu
  Kompetencja IT Clinic uratowała mój laptop po zalaniu. Polecam ten zespół ratunkowy!
 • Avatar Michal Kamienski ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Miła i fachowa obsługa
 • Avatar Olga Anna ★★★★★ 2 lata temu
  Zepsuł mi się laptop i na szybko szukałam serwisu. Szczęśliwie okazało się, że przychodząc do IT Clinic trafiłam na świetnych fachowców z dużym poczuciem etyki - wiem co zrobili, cena była o wiele niższa niż się spodziewałam i mam poczucie, że trafiłam w naprawdę dobre miejsce. Ja tu na pewno jeszcze wrócę, ale mam nadzieję, że już nie z awarią, a z planowanym serwisem :)Polecam!
 • Avatar Małgorzata Zawadzka ★★★★★ rok temu
  Laptop został szybko i bezproblemowo naprawiony. Uprzejmy pan na miejscu, kontakt esemesowy w czasie naprawy, przejrzysty cennik. Pierwszy raz korzystałam i bardzo polecam.
 • Avatar Kaja Molenda ★★★★★ rok temu
  Świetny serwis, żadnych zastrzeżeń tylko pełne zadowolenie klienta.Tak trzymać! !!!
 • Avatar Tadeusz Skrzypkowski ★★★☆☆ 5 miesięcy temu
  Naprawa trwala dlugo
 • Avatar Mat B ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Miła obsługa
 • Avatar Kasia Bistroń ★★★★★ rok temu
  Bardzo Polecam. Szybko rozwiązany problem, przemiła obsługa, czego chcieć więcej. Pozdrawiam.
 • Avatar Stanisław Niedzialek ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo miła i sympatyczna obsługa. sprawa z telefonem została załatwiona szybko solidnie i co ważne na miejscu bez zostawiania sprzętu i tanio.Serdecznie polecam.
 • Avatar Katarzyna Żółtowska ★★★★★ rok temu
  Bardzo miła i profesjonalna obsluga. Telefon naprawiony szybko z gwarancja. Polecam
 • Avatar Patrycja Adamczuk ★★★★★ 2 lata temu
  Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Solidna diagnostyka laptopa i szybka naprawa. Bardzo miła atmosfera. Polecam :D
 • Avatar Ola M. ★★★★★ rok temu
  Bardzo polecam! Przesympatyczna obsługa, świetny kontakt, uczciwa i profesjonalna usługa.
 • Avatar Jerzy Rogalski ★★★★★ 2 lata temu
  To nie pierwsza i nie ostatnia wizyta :) Solidnie wykonywane usługi w dobrej cenie. Zawsze mogę na nich liczyć a tzw. błahostki mam gratis. Polecam :)
 • Avatar Klaudia Matusik ★★★★★ 2 lata temu
  Szybko i sprawnie bo laptop był naprawiony tego samego dnia na czym mi bardzo zależało. Polecam :)
 • Avatar Ben Elsdijk ★★★★★ rok temu
  Koryzstalem z Waszej firmy.Polecam wszystkim.Spotkalem sie z duza fachowoscia,zyczliwoscia i cierpliwoscia.Moje kontakty z Ta firma trwaja od 2 lat
 • Avatar Danuta Krzeczkowska ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo fachowa i miła obsługa, krótkie terminy, wizyty domowe. Jeśli masz problemy z komputerem czy telefonem i zależy Ci na dobrej cenie to polecam!
 • Avatar Lukáš Páleníček ★★★★★ 2 lata temu
  Profesjonalnie, szybko, w konkurencyjnych cenach. Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną. Polecam.
 • Avatar Michał Wojciechowski ★★★★★ 2 lata temu
  Świetna obsługa, korzystałem już wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem :) Usługa zawsze wykonana profesjonalnie i na czas. No i do tego w SUPER CENIE ;)Serdecznie polecam :)
 • Avatar Anna Lonc ★★★★★ 2 lata temu
  Polecam gorąco! Pełen profesjonalizm, zrozumienie dla matołków komputerowych (ja!) , krótkie terminy, nie trzeba brać kredytu, żeby zapłacić rachunek . Tylko IT clinic!!! Anna Lonc
 • Avatar Daniel P ★★★★★ 2 lata temu
  Szybka diagnoza problemu, świetny kontakt, podejście do klienta i jakość obsługi na najwyższym poziomie. Gorąco Polecam, ja na pewno wrócę :))
 • Avatar Piotr Cieply ★★★★★ 2 lata temu
  Super szybka i fachowa naprawa. Polecam. Sprzęt naprawiony działa bez zarzutów i co najważniejsze NIE DROGO.
 • Avatar Monika Wojtera ★★★★★ 2 lata temu
  Ciągle korzystam (między innymi ze zdalnej pomocy) dzięki czemu laptop śmiga jak nowy. Miła i szybka obsługa - solidna firma. Polecam :)
 • Avatar bogusława świerzewska ★★★★★ 2 lata temu
  Solidna, fachowa i szybka obsługa, możliwość realizacji usługi w domu, przesympatyczny obsługujący, atrakcyjne ceny - gorąco polecam.
 • Avatar Anna92 ★★★★★ rok temu
  Bardzo miła obsługa, dobry kontakt, polecam.
 • Avatar Małgosia Berne ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo polecam !!!!!!!Firma solidna, terminowa , mają niskie ceny.Dobry dojazd. Fajna obsługa .
 • Avatar Magda Serkowska ★★★★★ 2 lata temu
  Serwis it clinic jest supwr i szybki w obsłudze. Warto polecenia .
 • Avatar Marzena Wójcik ★★★★★ 2 lata temu
  Fachowa i miła obsługa. Korzystam i polecam innym.
 • Avatar Andriy Ivasyutyn ★★★★★ 2 lata temu
  Serdecznie polecam! Baaaaaardzo miła i profesjonalna obsługa!Szybko, tanio, niezawodnie!!!
 • Avatar Iga K ★★★★★ rok temu
  Szybka, profesjonalna i miła obsługa. Pozdrawiam.
 • Avatar Rafal Sosna ★★★★★ rok temu
  Profesjona obsługa
 • Avatar Joanna Damętka - Maziarek ★★★★★ rok temu
  Polecam serwis. Pełny profesjonalizm.
 • Avatar marzena lis ★★★★★ 2 lata temu
  Szybka i profesjonalna obsługa, przystępne ceny, 100 % satysfakcji.
 • Avatar Konik Ł. ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Ok
 • Avatar Brulin ★★★★★ rok temu
  Profesjonalnie i uczciwie. Polecam.
 • Avatar Konrad Buch ★★★★★ rok temu
  Szybko, solidnie i niedrogo, polecam.
 • Avatar Marek Jankowsi ★★★☆☆ 2 lata temu
  Polecam
 • Avatar Sean Dahl ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Good and swift service for cleaning/repairing laptop. Easy free parking close by. Highly recommended.(Przetłumaczone przez Google)Dobra i szybka obsługa do czyszczenia / naprawy laptopa. Łatwy bezpłatny parking w pobliżu. Wysoce rekomendowane.
 • Avatar Andrej Androshchuk ★★★★★ 6 miesięcy temu
 • Avatar Mateusz Wiśniewski ★★★★★ 7 miesięcy temu
 • Avatar Martyna Karwacka ★★★★★ 2 miesiące temu
 • Avatar Klaudia ★★★★★ 9 miesięcy temu
 • Avatar Łukasz Strzelecki ★★★★★ 5 miesięcy temu
 • Avatar Daniel Siwiński ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Jozef Wośkało ★★★★★ rok temu
 • Avatar Michał Buziak ★★★★★ 9 miesięcy temu
 • Avatar Marek Jankowski ★★★★★ 7 miesięcy temu
 • Avatar Tom Twig Listek ★★☆☆☆ 2 miesiące temu
 • Avatar Konrad Kędzierski ★★★★★ 7 miesięcy temu
 • Avatar elo elo ★★★☆☆ 3 tygodnie temu
 • Avatar Michał Gulczyński ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar cherez goda ★★★★★ 4 miesiące temu
 • Avatar Anna stanicka ★★★★★ 8 miesięcy temu
 • Avatar Krzysztof Wójcikowski ★★★★★ 10 miesięcy temu
 • Avatar Kasia Borkowska ★★★★★ 6 miesięcy temu
 • Avatar Sergiusz Nowik ★★★★★ 2 tygodnie temu
 • Avatar Zybi Kondratowicz ★★★★★ 2 lata temu
 • Avatar Ewelina Koralińska ★★★★★ rok temu
 • Avatar Grzegorz Kowalski ★★★★★ miesiąc temu
 • Avatar Olga ★★★★ rok temu
 • Avatar Piotr Krzysztoń ★★★★ rok temu
 • Avatar pev Ex ★★★★★ 4 miesiące temu
 • Avatar Zbigniew Telicki ★★★★★ rok temu
 • Avatar Oliwia Graczyk ★★★★★ miesiąc temu


Wyświetl lokalizację serwisu IT Clinic w Mapach Google.