Nasz zespół

Obrazek Radosław Dzido
Właściciel / Serwisant

Radosław Dzido

Zainteresowanie informatyką było u mnie od bardzo dawna. Kiedy kupiłem pierwszy komputer robiłem z nim różne cuda, naprawy i rozbudowy a później wieloletnia praca w branży IT. Rodzina, znajomi, znajomi znajomych zwracali się do mnie aby pomóc im w problemie z komputerem czy telefonem - po naprawie namawiali mnie abym robił to zawodowo. Miałem ich już dość! Za ich namową powstało IT Clinic z czego jestem bardzo zadowolony bo to co zaczęło się hobbystycznie obecnie wykonuję z pasją zawodowo :)

Obrazek Kasia Lisicka
Infolinia / Marketing

Kasia Lisicka

Reprezentuję IT Clinic po przez telefoniczny kontakt z Klientami oraz marketing. Moim zadaniem jest przyjmowanie zgłoszeń naprawy oraz skuteczne dotarcie do nowych Klientów z informacją, że to właśnie my jesteśmy w pobliżu i naprawimy ich ukochany ale uszkodzony komputer, laptop, tablet czy telefon. Klienci biznesowi otrzymują ode mnie pakiet informacji wraz z propozycją współpracy na zasadach outsourcingu - mogą mieć stałą opiekę informatyka bez zatrudniania go na kosztowny etat. Wilk syty i owca cała ;)

Obrazek Piotr Zych
Serwisant

Piotr Zych

Moim zadaniem jest udzielać najlepszej obsługi informatycznej jaka jest możliwa stacjonarnie w naszym Serwisie oraz Klientom biznesowym w ich biurach, pracowniach, sklepach czy magazynach. Konkretniej zajmuję się wszelkimi naprawami komputerów i laptopów. Uwielbiam moment gdy Klient odbiera swój sprzęt i mówi: "Panie, to nie mój laptop/komputer! Mój działał wolniej, grzał się i był cały zaniedbany..." :)

Wszyscy jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu - sprawdź szczegóły w zakładce Kontakt.

Jak to robimy?

Zapewnimy Tobie oraz Twojej firmie bardzo dobrą obsługę w zakresie informatyki poczynając od napraw i doradzania a kończąc na innych (często nietypowych) zleceniach IT. Jako zespół jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na współpracę.

Zapewne nie jednokrotnie przytrafiła Ci się awaria laptopa czy telefonu... W takim przypadku zapraszamy do IT Clinic czyli idealnego miejsca dla Twojego sprzętu :) Na początek za darmo zdiagnozujemy usterkę, wycenimy naprawę i wskażemy długość udzielonej gwarancji. Dopiero teraz zdecydujesz czy zgadzasz się na naprawę. W trakcie realizacji będziemy na bieżąco informować Cię za pomocą naszego systemu online o przebiegu naprawy. Po zakończeniu zaproponujemy wszystkie możliwe formy płatności - tak dla Twojej wygody. Na maila otrzymasz protokół naprawy wraz z gwarancją.
Nie musisz przychodzić do nas aby wycenić naprawę - możesz wygodnie ze swojego fotela skorzystać z infolinii lub formularza online.
Skoro można komfortowo ze swojego fotelu, kanapy czy biura zadzwonić do serwisu ws. wyceny naprawy to co powiesz na dogodną wysyłkę laptopa lub telefonu kurierem? Nasz kurier z dowolnego miejsca w Polsce odbierze od Ciebie uszkodzony sprzęt w celu szybkiego dostarczenia do serwisu.

Skąd pomysł na serwis komputerów i telefonów? Przeczytajcie :)

Najpierw w wieku szkolnym była fascynacja własnym pierwszym komputerem oraz doradzaniem i naprawianiem komputerów znajomym z najbliższej okolicy oraz rodzinie. Swoją zawodową przygodę z serwisowaniem komputerów rozpocząłem w 2002 r. dla firm. Były to wszelkie naprawy komputerów, budowanie stron internetowych i inne działania związane z IT. W tym samym okresie hobbystycznie naprawiałem telefony i komputery znajomym. Jednak rozrosło się to na tyle, że nie dało się tego robić w domu. Klienci z polecenia czyli znajomi znajomych, zaczęli zgłaszać się w różne dni i o dziwnych porach po naprawę telefonów i komputerów: - Dzień dobry. Ja z polecenia Adama :)
To było oczywiście wspaniałe - prócz wizyt o 22:00... ;)
Dość! ;) Po własnych przemyśleniach oraz namowach tychże znajomych powstało IT Clinic - serwis komputerów i telefonów z czego jestem bardzo zadowolony.

Od 2016 roku prowadzimy serwis stacjonarny przy Elbląskiej 10, na Żoliborzu w Warszawie. Po wejściu do serwisu ukazuje się przestronne i wygodne biuro - w szczególności dla Klientów, którzy mają tu swoją kanapę, na której mogą poczekać w kolejce do serwisanta. A gdy już do niego dotrą znów spoczną na fotelach aby móc komfortowo opowiedzieć o problemie z laptopem, telefonem lub odebrać sprzęt po naprawie.
W drugim pomieszczeniu znajduje się zaplecze informatyczne gdzie dokonujemy większość napraw. Fajne jest to, że naprawy dokonywane są też na głównej sali gdzie można podejrzeć naszą pracę. Wielokrotnie Klienci podziwiają wnętrza laptopów, komputerów, telefonów i tabletów leżących na stole serwisowym. Jesteśmy dumni, że możemy pokazać naszą pracę na żywo.

O naszej pracy piszą Klienci

Nasi Klienci wspominają o tym w swoich komentarzach zamieszczanych w naszej wizytówce: "Polecam! Bardzo miła, sprawna i fachowa obsługa. Zachwycony był szczególnie mój 6 letni syn - mógł zajrzeć do środka rozkręcanego laptopa i dowiedzieć się, co znajduje się w środku (a na pożegnanie dostał pękniętą ramkę, która była wymieniana na nową - zrobił z niej w domu lądowisko dla helikoptera). Słowem: serwis - ideał :-)".

Albo i taka recenzja z fanpega choć nieco skrócona: "Skuszony poleceniem na jednej z facebookowej grup elektronicznych, oddałem im urządzenie do naprawy. (...) Wystrój zakładu lekko chaotyczny ale jest to "bałagan twórczy" - widać, że mają ruch w interesie. (...) Powiadomienia o przyjęciu urządzenia i o odbiorze przychodzą błyskawicznie na emaila i SMSem. Robotę wykonali szybko, za rozsądne pieniądze, a dodatkowo nadprogramowo skręcili urządzenie do kupy (chociaż to już miałem zrobić sam). Życzę innym serwisom, nie tylko elektronicznym, takiego pozytywnego i profesjonalnego podejścia do klienta. Brawo, panowie!"

Ale to tylko nasz krótki opis - sprawdź jak na bieżąco oceniają i wyrażają swoje odczucia Klienci, którzy skorzystali z naszych usług bezpośrednio w naszej elektronicznej wizytówce Google lub poniżej na tej stronie :)

Zapraszam na nasz fanpage do wywiadu radiowego, w którym posłuchacie o pracy naszego serwisu komputerowego, pt. "Serwisant elektroniki. Jak pracują lekarze sprzętu?".

---
Zapraszam - Twój lokalny serwis komputerów i telefonów :)
Radosław Dzido - Właściciel marki IT Clinic

Opinie i oceny od Klientów pozostawione w naszej internetowej wizytówce

Czy wiesz, że większość osób szuka zaufanego serwisu IT na podstawie opinii pozostawionych przez innych w internecie?
Jeśli jesteś po wizycie prosimy o pozostawienie opinii, która zapewne będzie pomocna dla innych przy wyborze naszego serwisu komputerowego - Dziękujemy :)

5-cio gwiazdkowy serwis komputerowy naprawa laptopów tabletów telefonów Warszawa Żoliborz

Znaleźliśmy również inne miejsca gdzie Klienci wyrażają swoje opinie o serwisie IT Clinic (prócz powyższej naszej oficjalnej wizytówki) po naprawie telefonów lub komputerów - zachęcamy do sprawdzenia i pozostawienia swojej oceny.
Lista miejsc:
Oferteo, PanoramaFirm, BiznesFinder, pkt, zumi, Aleo, GoWork.

Opinie i oceny pochodzą z internetowej wizytówki Google naszego serwisu IT Clinic. Pisownia oryginalna.

IT CLINIC IconIT CLINIC

Elbląska 10 wejście od podwórka, Warszawa

4,9 164 reviews

 • Avatar Jakub Gm ☆☆☆☆ tydzień temu
  Diagnozowanie zepsutego laptopa trwało ponad tydzień, kiedy to nikt się do mnie nie odezwał ani nie umieścił żadnej informacji w systemie, którym się chwalą, że można tam sprawdzić postępy. Po kilku telefonach, w tym nieodebranych, zostałem poinformowany, że laptop został naprawiony i podano cenę. Zgodnie z tym co mówili najpierw powinienem być po diagnozie poinformowany o cenie i móc się zgodzić na naprawę lub odmówić. Po odbiorze laptop chwilę podziałał jednak zaraz problem wrócił i oddałem go na reklamacji. Tym razem był tam miesiąc. Oczywiście internetowy system powiadomień znowu nie działał. W rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany, że odesłali laptop do diagnozy u podwykonawcy zajmującego się stricte płytami głównymi. Poczekałem zatem jeszcze jakiś czas. Przy odbiorze laptopa okazało się, że wprowadzili mnie w błąd, bo nie odsyłali go do nikogo, a zrobili jedynie tą samą naprawę co wcześniej (po której laptop działał tylko przez chwilę). Odebrany laptop nie miał nawet dokręconych śrubek, a kilka wypadło podczas transportu. Po pewnym czasie znów przestał działać, ale wybrałem wtedy inny serwis. Nie polecam.
 • Avatar Dominik Wojcik ★★★★★ miesiąc temu
  Bardzo profesjonalne podejście, zlecałem czyszczenie układu chłodzenia i wymianę pasty termoprzewodzącej w moim laptopie. Cena znana z góry, w przypadku znalezienia jakiegoś defektu (w moim przypadku nadpalona kostka wewnątrz obudowy) otrzymuje się telefon czy zamawiać stosowne części i od razu wymieniać czy też nie.
  Laptop dostałem ładnie wyczyszczony z możliwością sprawdzenia na miejscu czy wszystko działa - duuuuży plus za możliwość odbioru laptopa po godzinach otwarcia serwisu (zależało mi na szybkim odebraniu komputera).
  Podsumowując - bardzo polecam!
 • Avatar Michał Jacoszek ★★★★★ 3 miesiące temu
  Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Chciałbym przy tym podkreślić następujące czynniki:
  - zaangażowanie (problem, z którym się zgłosiłem okazał się niebanalny, a mimo to usterka została naprawiona);
  - stosunkowo krótki czas realizacji naprawy;
  - ogólne podejście do klienta (dużym atutem jest przy tym system do obsługi zlecenia);
  - naprawdę rozsądna cena.
  Podsumowując, zdecydowanie polecam.
 • Avatar Nika 2020 ★★★★★ 3 miesiące temu
  Zaniosłam dogorywającego ASUSa rocznik 2013. Wskrzesili, mimo iż nie obyło się bez walki. Dziękuję za tę walkę, sympatyczną obsługę, gapowe oraz wyjaśnienie spraw spoza mojej strefy komfortu w sposób wystarczająco zrozumiały. Polecam ten serwis.
 • Avatar Radziowy ★★★★★ 3 miesiące temu
  Super! Szybko naprawili mój telefon. Diagnostyka jest za free więc nie ma ryzyka, że wpędzimy się w koszta i zostaniemy z niczym.


Wyświetl lokalizację serwisu IT Clinic w Mapach Google.