Site icon IT CLINIC Serwis Komputerów Laptopów Telefonów Tabletów iPhone iPad

Serwis telefonów – Serwis tabletów

Telefony stały się  nieodłączną częścią naszego życia, prywatnie i biznesowo. Tak jak komputery tylko, że ich nie nosimy cały czas przy sobie. Telefony stanowczo zajmują jeszcze więcej przestrzeni w naszym życiu niż wspomniane komputery. Jeśli Twierdzisz, że tak nie jest to przypomnij sobie jak zachowujesz się w chwili gdy wyczerpie się bateria i nie masz możliwości jej naładowania. Nie możesz sprawdzić godziny, facebooka - zapraszamy do naszego fanpage :), komunikatora, przejrzeć wiadomości, zrealizować zakupy, włączyć nawigacji czy innych ulubionych aplikacji. Sprawa ma się jeszcze gorzej w przypadku gdy wystąpi usterka telefonu.
Czemu większość zalanych telefonów doznała uszkodzenia w wc? Jest to dowód na to jak ważne są dla nas telefony :) - miniaturowe komputery, dzięki którym załatwimy wiele spraw nie wychodząc z samochodu, domu czy biura. Są nieodzowne w naszym życiu i tym samym bardzo cenne. Każde większe uszkodzenie typu zbity ekran, zalanie, utopienie w wc, uszkodzona bateria, utrata danych itp skutecznie unieruchamiają nasz ukochany sprzęt i tym samy poniekąd nas samych. To samo tyczy się większych kuzynów - tabletów, może w nieco mniejszym stopniu ponieważ nie korzystamy z nich tak często i intensywnie. No i ciężko im wpaść do kibelka ze względu na swój rozmiar ;)

Jako, że są małe a jednocześnie bardzo cenne, telefony i tablety stały się atrakcyjną zdobyczą dla złodziei. Zgłoszenie takiej kradzieży na policji poskutkuje umorzeniem po dwóch tygodniach postępowania i brakiem nadziei na odzyskanie. Piszę to z pełną świadomością bo wiem jak przebiega proces szukania skradzionego telefonu czy tabletu - przerabialiśmy to wraz ze swoimi Klientami jak i osobiście. Ale co powiesz na to aby zabezpieczyć swój telefon tak aby w chwilę po kradzieży przesyłał Ci automatycznie: zdjęcia złodzieja, zdjęcia otoczenia, namiary gps, dźwięk otoczenia, numer zmienionej karty sim, smsy wysłane przez złodzieja, numery telefonów na które wykonał połączenia i wiele innych? Zawsze żartobliwie powtarzam swoim Klientom, że mając wiedzę o takich zabezpieczeniach w telefonach i tabletach, wolałbym ukraść samochód niż telefon... ;)

Nasz serwis telefonów to idealne miejsce dla Twojego sprzętu, znajdziesz u nas pomoc w zakresie każdej naprawy i niezależnie od problemu. Przed naprawą dokonamy BEZPŁATNEJ diagnostyki i wyceny a Ty będziesz mieć możliwość zdecydowania czy chcesz naprawić telefon lub tablet.
Serwis telefonów - Serwis tabletów to naprawy:
- wymiana złącza ładowania;
- wymiana ekranu
- wymiana digitizera
- naprawa ładowania
- wymiana baterii
- wymiana obudowy
- wymiana ramki
- wymiana klapki
- montaż hard glass
- montaż folii ochronnej
- naprawa płyty głównej
- naprawa po zalaniu
- zabezpieczenie przed kradzieżą
- inne naprawy telefonów i tabletów

Podsumowując, czy to zbita szybka, uszkodzona bateria, zalanie... - zapraszamy do IT CLINIC.

 

Exit mobile version