Niezależnie od tego czy jesteś firmą czy osobą indywidualną zajmiemy się naprawą Twojego komputera, laptopa i nie tylko. W dzisiejszych czasach komputery ułatwiają prowadzenie biznesu oraz znakomicie sprawdzają się w domu w roli wielkiego okna na świat, a szczególnie młodszym użytkownikom umilają czas podczas grania. Słowo "ułatwiają" jest zbyt małe - w większości przypadków nie da się normalnie funkcjonować bez nich, a więc nie można pozwolić sobie w biznesie czy domu na dłuższe przerwy w działaniu. Aby zapobiec awarii komputery powinny być regularnie serwisowane.

Częsty problem wśród użytkowników laptopów jaki pojawi się to zwiększona temperatura podzespołów, która bez szybkiej reakcji doprowadzi do poważnej awarii. Jest to nic innego jak zapchany kurzem układ chłodzenia. Użytkownikom komputerów stacjonarnych często przydarza się awaria zasilacza, który również jak w przypadku laptopów zasysa duże ilość kurzu co doprowadza do przegrzania i uszkodzenia. Oczywiście typów awarii jest masa a to tylko dwa przykłady. Wiele napraw można dokonać zdalnie z naszego serwisu za pomocą internetu a Ty nie musisz nigdzie wychodzić.  Jednym awariom można zapobiec po przez odpowiednie serwisowanie a na inne nie mamy wpływu - na szczęście swoją pomoc w naprawach oferuje IT CLINIC.

Firmom (osobom indywidualnym również), prócz usług doraźnych polecamy stałą opiekę nad sprzętem informatycznym na zasadzie outsourcingu. Nie trzeba zatrudniać informatyka na etat aby mieć wszystko pod kontrolą co dodatkowo wiąże się dużym kosztem. Sprawdź bogatą i atrakcyjną ofertę usługi outsourcingu w IT CLINIC.