DARMOWA DIAGNOSTYKA

Zawsze gratis

SZYBKA NAPRAWA

Bo liczy się czas

DO 24 MIES. GWARANCJI

Gwarancja gwarantowana

Darmowa diagnostyka

Standardowo wykonujemy BEZPŁATNIE diagnostykę i wycenę komputera laptopa tableta czy telefonu aby powiadomić Cię o rodzaju uszkodzenia i kosztach przed naprawą a nie po fakcie. Diagnostyka w naszym serwisie zawsze jest DARMOWA.

Gwarancja do 24 m

Brak gwarancji? To nie u nas bo na każdą naprawę udzielamy pisemnej gwarancji do 24 miesięcy. Używamy najlepszych jakościowo podzespołów oraz starannie naprawiamy laptopy telefony oraz tablety co podpisujemy długą gwarancją.

Płatności

Płatność za naprawę komputera czy laptopa dokonasz: gotówką, kartą, blikiem lub online. Wszystkie te opcje dostępne są u nas w serwisie jak i podczas wizyty serwisanta u Ciebie w domu i biurze.

Zgubiony telefon

Telefon został zgubiony lub co gorsze skradziony? Podejmiemy się wyśledzenia i odzyskania telefonu. A może chcesz go zabezpieczyć na wszelki wypadek? Tak aby w przyszłości móc go bardzo szybko namierzyć wraz z otrzymaniem sweet foci złodzieja?

A w tym miejscu i w tej chwili powstaje cennik najczęstszych napraw :)
Zapraszamy wkrótce.

Tylko 4 kroki do szybkiej naprawy komputera, laptopa lub telefonu

AWARIA SPRZĘTU

Uszkodzony komputer, telefon, laptop czy tablet możesz dostarczyć do serwisu osobiście, za pośrednictwem kuriera czy paczkomatu. Dostaniesz potwierdzenie przyjęcia oraz dostęp on-line do śledzenia każdego postępu i statusu naprawy.

01.
DIAGNOSTYKA

Bardzo szybko i ZA DARMO zdiagnozujemy uszkodzenie/awarię. Informację z opisaną diagnostyką i wyceną dostaniesz sms'em oraz mailem z możliwością potwierdzenia naprawy jednym kliknięciem.

02.
SZYBKA NAPRAWA

Po Twoim potwierdzeniu przystąpimy do szybkiej naprawy komputera lub telefonu. Pamiętaj, że każdy etap naprawy serwis regularnie aktualizuje a Ty masz na to podgląd on-line za pomocą otrzymanego linku.

03.
ZWROT URZĄDZENIA

Na koniec powiadomimy Cię sms'em oraz mailem o możliwości odbioru naprawionego komputera lub telefonu. Podczas odbioru dołączymy raport serwisowy z pisemną gwarancją, paragon lub fakturę oraz coś jeszcze ;)

04.

ZAWSZE DARMOWA DIAGNOSTYKA I WYCENA

ŚLEDŹ NA BIEŻĄCO ON-LINE STATUSY NAPRAWY

Serwis laptopów

Serwis laptopów Warszawa ŻoliborzSerwis laptopów Warszawa.
Serwis laptopów Lenovo Acer HP Dell Asus Microsoft Samsung Toshiba Sony Apple MSI Razer – wszystkich marek. Usterki laptopów z jakimi najczęściej zgłaszają się do serwisu nasi Klienci to: czyszczenie laptopa, reinstalacja systemu, wymiana dysku w laptopie, wymiana ekranu, wymiana klawiatury, wymiana obudowy, klonowanie dysku, wymiana zawiasów, naprawa po zalaniu, naprawa płyty głównej, wymiana podzespołów, wymiana ramki ekranu, naprawa złącza ładowania i inne.

Przeczytaj więcej o „serwis i naprawa laptopów Żoliborz„.

Serwis komputerów

Serwis komputerów Warszawa.
Ciągle laptopy nie wyparły komputerów stacjonarnych – wciąż to bardzo wydajne maszyny ale równie awaryjne jak każdy inny sprzęt. Serwis i Naprawy komputerów to nic innego jak naprawa płyty głównej, wymiana dysku HDD na szybki i nowoczesny SSD, reinstalacja systemu, wymiana podzespołów, wymiana płyty głównej, wymiana procesora, wymiana ramu, klonowanie systemu, wymiana naprawa zasilacza, czyszczenie układu chłodzenia, odzyskiwanie danych, instalacja Windows itp.

Przeczytaj więcej o „serwis i naprawa komputerów Żoliborz”.

Serwis telefonów

Serwis telefonów Warszawa ŻoliborzSerwis telefonów Warszawa.
Serwis telefonów Huawei LG Samsung Microsoft Asus Xiaomi Apple Kruger&Matz iPhone Honor Lenovo MyPhone HTC Sony Motorola Nokia MaxCom Kiano i inne. Usterki z jakimi borykają się nasi Klienci a jednocześnie nasz serwis telefonów naprawia to pęknięty ekran, uszkodzone gniazdo ładowania, wymiana dotyku, wymiana tylnej klapki, montaż szkła ochronnego, naprawa USB, zalanie telefonu. Uwaga – w śród zalań najczęściej drodzy Klienci przydarza się Wam utopić telefon w kibelku :)

Przeczytaj więcej o „serwis i naprawa telefonów Żoliborz„.

Serwis tabletów

Serwis tabletów Warszawa ŻoliborzSerwis tabletów Warszawa.
Tablety prócz znacznie większych rozmiarów od telefonów w niczym od niech nie odbiegają. No może w tym, że one nie wpadają do wc ;) Oczywiście komfort obsługi jest znacznie większy ze względy na duży ekran. Serwis tabletów jest identyczny jak w przypadku telefonów, króluje naprawa wymiana ekranu, naprawa ładowania, wymiana baterii, wymiana dotyku, naprawa po zalaniu, naprawa płyty głównej, naprawa przycisków bocznych, montaż hard glass, reinstalacja androida.

Przeczytaj więcej o „serwis i naprawa tabletów Żoliborz„.

5-cio gwiazdkowy serwis komputerowy naprawa laptopów tabletów telefonów Warszawa Żoliborz

5 gwiazdkowy serwis komputerowy. Przeczytaj opinie :)

Następne Poprzednie

Jeśli jesteś po wizycie bardzo Cię prosimy o pozostawienie opinii, która zapewne będzie pomocna dla innych przy wyborze serwisu komputerowego – Dziękujemy :)
Opinie pochodzą z wpisów pozostawionych w naszej wizytówce google (pisownia oryginalna) – sprawdź.

O IT Clinic nasi Klienci piszą w różnych miejscach – znaleźliśmy kilka (prócz powyższej naszej oficjalnej wizytówki w googlu) gdzie pozostawiają swoje opinie po naprawie telefonów lub komputerów – zachęcamy do sprawdzenia i pozostawienia swojej oceny.
Lista miejsc:
Oferteo
PanoramaFirm
BiznesFinder
pkt
zumi
Aleo
GoWork

samochodem
Pod serwisem IT Clinic przy ul. Elbląskiej 10 (wejście od podwórka) jest dostępny parking z wieloma miejscami. Dostępne też są parkingi od strony ulicy, gdzie również zaparkowanie nie będzie problemem a dojście zajmie najwyżej 1 minutę.
komunikacją
Serwis komputerowy jest w dobrym miejscu komunikacyjnym. Bardzo wygodnie do serwisu można dojechać komunikacją miejską, np. 114, 303, 22, 28, 33, 35. Najbliższe stacje metra to Dworzec Gdański, Pl. Wilsona i Marymont.
na sportowo
W okresie letnim można przyjechać do nas rowerem czy hulajnogą ponieważ tuż przy wejściu do serwisu komputerowego znajdują się miejsca postojowe umożliwiające bezpieczne zaparkowanie i przypięcie swoich jednośladów.

Zobacz IT Clinic na Facebooku